Farklı Sektörler İçin Geniş Çözümler

UCI bakır borular farklı sektörler için geniş kullanım alanına sahip olup çok yönlü mühendislik uygulamalarında kullanılmaktadır. 
İklimlendirmenin hemen her noktasında  ve ısıtma- soğutma sistemlerinde, otomotiv, beyaz eşya, medikal ve bunlarla sınırlı olmaksızın su, ısı ve gaz transferinin olduğu bir çok mühendislik uygulamasında esnek kullanım alanı ile çözümler sunmaktadır. 
SEKTÖRLER

Isıtma-Soğutma Sistemleri
Isıtma-SoğutmaSistemleri

UCI bakır borular, klima santralleri ve tesisatlarında, endüstriyel ısıtma ve soğutma sistemlerinde, doğalgaz santrallerinde ve bir çok farklı iklimlendirme mühendislik çözümlerinde güvenle kullanılmaktadır. 

Endüstriyel
Endüstriyel

UCI bakır borular, çok çeşitli endüstriyel uygulamada ısı, sıvı ve gaz transferinin olduğu bir çok mühendislik çözümünde güvenle kullanılmaktadır. Esnek yapısı ve uzun kullanım ömrü ile endüstriyel uygulamalarda bakır boru her geçen gün daha fazla tercih edilmektedir.

Otomotiv
Otomotiv

UCI Bakır borular, konvansiyonel içten yanmalı motorlara sahip ve yeni nesil elektrikli araçların üretiminin çok çeşitli noktasında esnekliği, uzun ömürlü olması ve dayanıklılığı ile güvenle kullanılmaktadır. 
SEKTÖRLER

Medikal
Medikal

UCI bakır borular, hastaneler ve tıp merkezlerinde medikal gazların transferi için sağlık hizmetlerinde kullanılmaktadır. Ekstra temiz ve pürüzsüz bakır boru sistemleri ile medikal gazların korunması ve hijyeni sağlanmaktadır.