Sürdürülebilirlik
UCI Sürdürülebilir Kalkınma Hedeflerini Destekliyor

UCI sorumluluğunun bilincinde bir üretim tesisi olarak çevreye karşı olan sorumluğunu ve  duyarlılığını üretimin her aşamasında birincil önceliğine koymaktadır. Kullanılmakta olan bakır katodları ve bitmiş ürünler tamamen geri dönüştürülebilirdir. Kullandığı elektrik enerjisinin %100’ünü yenilebilir kaynaklardan sağlamakta olup üretim tesisinin çatısında kurulu 4MW güneş enerji santrali ile bu alanda Türkiye’de bir ilki gerçekleştirmiştir. ISO 14001:2015 çevre yönetim sistemi sertifikasına sahip olan Ulusoy Bakır I-REC sertifikası başvurusu ile birlikte karbon ayak izini minimuma indirgemeyi ve üretim süreçlerinde yenilenebilir enerji kullanıldığını şeffaf bir şekilde kanıtlamayı amaçlamaktadır. 

Çevre

Yeşil enerji sertifikasına sahip, çevreye duyarlı üretim

Sürdürülebilirlik
UCİ, Çalışanlarını Önemsiyor

UCİ, çalışanlarına sağlıklı çalışma ortamı sağlamak, çalışma ortamındaki olumsuz koşullardan çalışanlarını korumak, iş yerinde oluşabilecek riskleri engellemek ve çalışanlarının gelişimine fırsat tanımak üzere çalışanlarının sağlık, huzur ve mutluluğunu ön planda tutar.

İş Sağlığı ve Güvenliği

Yüksek kalite standartlarında ve güvenilir ürünler, kalite DNA’mızda var…

Sürdürülebilirlik
Kalite, DNA’mızda Var

UCİ, kullandığı güncel teknoloji ile nitelikli iş gücünü birleştirerek yüksek kaliteli üretimi sağlar. Müşterilerinin talep ve beklentilerini karşılayacak nitelikte kaliteli ürünler üreterek müşteri memnuniyetini arttırarak sürdürmeyi hedefler.

Kalite

Kalite politikası çerçevesinde başarıların sürdürülebilirliğini hedefler.